Fotografie vyprávějící příběh vaší jedinečné láskyㅤㅤㅤ

Nejraději vyprávím příběhy lásky. Bude ten další právě váš?
Vyfotil jsem již desítky svateb a všechny byly něčím speciální; každý svatební příběh je totiž originál. A já jej prožívám s vámi. Nepozorovaně zachycuji všechny přítomné emoce – lásku, očekávání, radost, špetku nervozity i dojetí.
Má fotofilosofie
Zakládám si na autenticitě, snažím se zachycovat kouzla okamžiků raději než strojené pózy. Mou prioritou je vždy vaše vize, ale rád s čímkoliv poradím a nabídnu doporučení plynoucí z mnoha let mé praxe. Rozumím, že být středem pozornosti i v hledáčku fotoaparátu není pro mnoho lidí snadné, proto se vždy snažím, abyste pro vás focení bylo co nejvíce přirozené a uvolněné.
Mám za sebou svatby luční, ve stanech, v industriálních prostorách i horských chalupách. Svatby v jarním dešti, na letním slunci, v podzimním listí i zimních závějích. Mám rád nové výzvy, prostředí i odvážné páry, stejně jako klasické svatby se silnými církevními obřady.
Jsem profesionál, který si zakládá na kvalitě svatebního alba stejně jako na interakci s novomanžely a jejich nejbližšími. Budu vám k dispozici od ranních hodin až po večerní party.  
Další benefity mých služeb
• Fotografie dodávám nejpozději do 4 týdnů
• Do dvou dnů po svatbě dodám výběr nejméně 15 upravených fotografií
• Fotím na profesionální techniku, včetně záložní
• Doprava po Moravskoslezském kraji je již započítána v ceně
• Neúčtuji si hodinovku, prostě fotím od rána do večera
• Dorozumím se s námi taky anglicky
Termíny 
2024 / 2025
Termíny pro rok 2025 se začínají pomalu plnit a pro rok 2024 se ještě nějaké najdou. Pokud máte zájem o mé fotografické služby, neváhejte se na mě obrátit s nezávaznou poptávkou, a to zde, pomocí formuláře či prostřednictvím e-mailu/telefonátu. 
Odeslat
Thank you!
Co bude následovat?
V co nejkratším čase Vám zašlu cenovou nabídku a probereme vaši představu. Pro závaznou rezervaci pak stačí jen uhradit zálohu a trochu lépe se navzájem poznat. Popovídáme si o vašem dni v kavárně nebo pokud nám to vzdálenost nedovolí, můžeme se potkat online. 
Těším se na vás.